Haber

CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey çalışanlarına destek sözü verdi

CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, “Bursa Büyükşehir Belediyesi’nde iyi, nitelikli personel sorunumuz olamaz. Çünkü biz meslektaşlarımızla en iyi hizmeti vereceğimize inanıyoruz. Çalışanlarımızı seviyor, onları sahipleniyor ve sahipleniyoruz. onlarla ilgilen.”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey ilçe ziyaretlerine devam ediyor. CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş ile birlikte Bursa turu yapan Mustafa Bozbey’in ilk durağı Karacabey’deki CHP İlçe Merkezi oldu. CHP Karacabey İlçe Başkanı Ümüt Vural ve Karacabey Belediye Başkan Adayı Gönül Avil tarafından karşılanan Bozbey, Bursa Büyükşehir Belediyesi çalışanı hakkında açıklamalarda bulundu.

“Sizi yakın tutuyoruz ve sizinle ilgileniyoruz”

Lider Adayı Bozbey, “Bursa Büyükşehir Belediyesi’nde hiçbir düzgün, nitelikli personel sorunumuz olamaz. Çünkü çalışma arkadaşlarımızla en iyi hizmeti vereceğimize inanıyoruz. Çalışanlarımızı seviyor, onları kucaklıyor ve sahipleniyoruz” diye konuştu. “20 yıldır bunu yapıyoruz. Buradan Büyükşehir Belediyesi olarak, Belediye’de iyi çalışan tüm yetkin kişilere selamlarımı iletiyorum. Düşüncesi, inancı ne olursa olsun, onlara insan gibi davranan bir belediye başkanı geliyor. İnsanı ötekileştirmeden, Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan her çalışanın haklarını korumak da bizim misyonumuzdur. Çalışanları seviyoruz, “Çünkü insanları seviyoruz. Bu nedenle Nilüfer halkı 20 yıldır bize destek ve destek veriyor. 1 Nisan’da Bursa halkı, Bursa’da herkesin yüzünü güldürecek sürecin başlayacağını görecek” dedi.

“İhtiyaç sahibi emeklilere 2 bin lira maaş”

Karacabey ve Mustafakemalpaşa’nın ortak çalışmasıyla ilçede tarım fuarı yapılabileceğini sözlerine ekleyen Bozbey, “Siz tarımla uğraşıyorsunuz, bugün Karacabey’de tarım fuarı yapılamaz mı? Özellikle Mustafakemalpaşa ile ortak çalışmayla. Biz de tarım fuarı yapılamaz mı?” Tarım kenti içerisindeyiz ama tarım fuar alanı yok, otopark konusunda büyük sıkıntılar var.” “Çocuklarımıza süt dağıtacağız. Başka yerlere akan muslukları kesip ihtiyaç sahibi emeklilerimize 2 bin lira maaş vereceğiz. Muslukları kapatıp keserek suya da yüzde 25 indirim uygulayacağız. diğerine akan hortumları kapatıyoruz. Bursa ve Karacabeylilerin suyu daha ekonomik içmesi lazım. Bursa bir su şehri ama biz suyu premium tüketiyoruz.” söz konusu.

Mustafa Bozbey daha sonra Karacabey Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. -BURSA

kucukcekmece-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu